Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

JVC AV021-T MEMORY-24C04 [ATMEL] PROC-M37212M4-0505P

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
512.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar jvc manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    JVC AV-021T AV021T [ATMEL] AV 021 MEMORY 24 04 PROCM 37212 40505 AV021 24C04 PROC M37212M4 0505P AV021-T
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
JVC LT-58VU3005 kijelzőhiba?
Sziasztok

A fenti tv a mellékletben csatolt képet produkálja. Mivel elég méretes feleslegesen nem hoznám el. Okozhatja ezt a hibát t-con vagy kijelzőhiba lesz?
Köszi
Balázs
JVC LT19DA9 LCD táp probléma
Sziasztok! A fenti gépcsoda nem mutat semmi képet, de az elején egy kék LED világít háttérfény semmi A tápegységen mérve 5V standby rendben a többi feszültség 3 másodpercenként van, majd 3 másodperc múlva kikapcsol, értékeik megfelelőek.Ezt sokáig ismételgeti. A táp felé is kapcsolgatja a standby jelet a vezérlő panel ki-be azonos ütemben. Az inverter-tápegység panel YP1922-4LHM, bár nem hiszem, hogy ez a gond. Találkozott valaki ezzel a hibával? Köszi a válaszokat! Péter
JVC 11ak41
Sziasztok! EW-hibával került hozzám ez a készülék,ezen kívül erősen csíkos kép fogadott már a gazdinál is az átvételkor. EW hiba kijavítva,a csikokat gondoltam vmelyik elko betegsége okozza. Tévedtem! Nemrég hozták vissza másik kollégától,aki teljesen átelkózta,a végén visszaadta hogy nem javítható. A tápok valóban rendben vannak,még a sorkimenőről levettek is. Amit tapasztalok:a képtartalom fényes részeinél a csíkok erősebben jelentkeznek,ha a fényerőt és a kontrasztot leveszem,teljesen eltűnnek. A sormeghajtás jó,szép jelet kap,viszont a sorkimenőről levett jelekben már jól látható a hiba. Ez ok is,csak honnan ered? Sorkimenő okozhat ilyet? Egyébként lassan érik a cseréje, mert folyamatosan termeli az ózont,és szép lilán dereng a nagyfesz kábel kivezetése táján,jól hallható hangot produkálva. Jól jönne egy kis segítség,bízom benne nem csak én kapok ilyen hibával tv-t! előre is köszönöm! Sziasztok!
11AK45B, JVC
Sziasztok! Ti tudok erre vmit mondani? "Vki babrált benne valamit a hanggal, állítólag egy vezetéket ami a kezében volt - a másik vége sehová nem ért - hozááérintett a hang végfok hűtőbordájához. Ekkor leállt a sorkimenő és azóta semmi. Indításkor ciripel a sorkimenő, power led zöldről pirosra vált, 7-szer indítja újra a sorkimenőt aztán pirossal leáll. Kondikat, sorkimenőt, sorvégfokot, sormeghajtó tranzisztort, táp stab.IC-t cseréltem, ugyanaz. B+ 149 V. Primer oldalon a tápfesz minden indításkor 10 V-ot esik vissza 315-ről 305-re. Puffert nem cseréltem, csak ESR mérővel megmértem, úgy jó. Egyenlőre ott tartok, nem tudom táp hiba, vagy esetleg a sormeghajtó kollektor körében van-e valami, itt is kicseréltem a kondikat és a diódákat is. Hor. eltérítő ellenállása 1,7 ohm. Sorkimenő - 15 és + 15 V többszöri indítás után feláll, ha a függ. eltérítő végfokot kiszedem és úgy indítom. Ilyenkor a 60 V is felkúszik 33 V-ra. " köszönöm mesterek! Üdv: Pityesz
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce